Kozmetik Ürünler

Kozmetik Ürünler

GÜL SUYU (300 ML)

ROSA DAMASCENA

Ormanya Gül Suyu %100 Doğal Gül suyu, Isparta'nın göller bölgesinin gül bahçelerinde yetiştirilmiş "Rosa Damascena" gülünün geleneksel yöntemler ile işlenmesi sonucunda elde edilen saf distile gül suyudur. Yüksek frekanslı hoş kokusu ile ferahlatıcı özelliği sayesinde cildinizi yenileyerek uzun süre parlak ve taze kalmasına destek sağlar.
Cildinizin pH ve nem dengesinin korunmasına yardımcı olur. Hemen hemen her cilt tipi için uygun olup genellikle tonik ve temizleyici olarak tercih edilmektedir.

Kullanım Sekli:
Makyaj sonrası ciltteki kalıntıları ya da gün içerisinde oluşan yağlanma ve kirliliği arındırmak için makyaj pamuğuyla yardımıyla dairesel hareketlerle uygulayınız. Cildinizi nemlendirmek ve tazelemek için ise temiz cilde yeterli miktarda uygulayarak kurumasını bekleyiniz.

Saklama Koşulları:
Güneş ışığından ve sıcaktan uzak tutunuz. Kapağı açıldıktan sonra uzun süre tazeliğini koruyabilmek için buzdolabında saklanması tavsiye edilir.

BİBERİYE ÖZLÜ VE TIBBİ NANELİ AĞIZ ÇALKALAMA SUYU (200 ML)

BİBERİYE ÖZLÜ VE TIBBİ NANELI AĞIZ ÇALKALAMA SUYU

Mouthwash with Rosemary Extract & Mint Flavor

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İŞTİRAKİ SEKAPARK A.Ş. TARAFINDAN ANLAŞMALI ÇİFTÇİLERDEN ALINAN BİBERİYE'DEN SÜPERKRİTİK AKIŞKAN TEKNOLOJİSİ KULLANILARAK DOĞAL, SAF VE YERLİ BİBERİYE ÖZÜTÜ ELDE EDİLMİŞ VE BU ÜRÜNDE KULLANILMIŞTIR.

Diş eti hastalıklarının en önemli nedeni olan plağı azaltır. Dişlerin doğal beyazlığını korumak için dişleri tartar (diş tası) oluşumuna karsı korur. 24 saate kadar ferah nefes sağlar. Fırçalama ile ulaşılmayan alanlara ulaşır.

Kullanım Sekli:

En iyi sonucu almak için sabah aksam günde 2 kez dişlerinizi fırçaladıktan sonra kullanınız. 10 ml’yi (2 tatlı kaşıgı) bir bardağa dökünüz. 30 saniye süreyle dişlerinizi ve diş etlerinizi çalkalayınız tükürünüz.

UYARILAR:

12 yasından küçük çocuklarda kullanılmamalıdır. Ürünü sulandırmayınız. Şiseden içmeyiniz. Yutmayınız. Göz ile temastan kaçınınız. Temas halinde bol su ile hemen durulayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Güneş ışıgı almayan yerde muhafaza ediniz. Ciddi etki görüldüğünde mutlaka doktora danışınız.

Ingredients (Içindekiler):

Aqua, Glycerin, Sodium Lauryl Sulfate, Polysorbate 20, Sorbitol, Sodium Bicarbonate, Sodium Benzoate, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Mentha Piperita Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Eugenia Caryophyllus Oil, Citric Acid, Menthol, CI 42040.

BİBERİYE ÖZLÜ ŞAMPUAN (400 ML)


BİBERİYE ÖZLÜ SAMPUAN

ROSEMARY EXTRACT SHAMPOO

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İŞTİRAKİ SEKAPARK A.Ş. TARAFINDAN ANLAŞMALI ÇİFTÇİLERDEN ALINAN BİBERİYE'DEN SÜPERKRİTİK AKIŞKAN TEKNOLOJİSİ KULLANILARAK DOĞAL, SAF VE YERLİ BİBERİYE ÖZÜTÜ ELDE EDİLMİŞ VE BU ŞAMPUANDA KULLANILMIŞTIR.

Kullanım Sekli:

1) Bir miktar sampuanı ıslak saçlarınıza

hafifçe masaj yaparak uygulayınız.

2) 2-3 dakika beklettikten sonra kurulayınız.

3) Tüm saç tipleri için kullanıma uygundur.

UYARILAR:

Gözlere ve tahriş olmuş cilt ile temasından kaçınınız.

Temas halinde bol su ile hemen durulayınız.

Direk güneş ışığından sakınınız. Harici kullanım içindir.

Oda sıcaklığında ve kuru yerde muhafaza ediniz.

Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.

Kullanım Sekli:

1) Bir miktar şampuanı ıslak saçlarınıza

hafifçe masaj yaparak uygulayınız.

2) 2-3 dakika beklettikten sonra kurulayınız.

3) Tüm saç tipleri için kullanıma uygundur.

Saçlarınıza hacim verirken doğallığını korumaya yardımcı

olur. Zenginlestirilmiş içeriğinde yer alan bitki özleri ile

saçınıza bakım yapar. saçınızın ipeksi ve yumuşak bir

görünüm kazanmasına yardım eder. Saçlarınızın doğal

görünümünü kazanması için hacim sağlar

BİBERİYE ÖZLÜ VE TIBBİ NANELİ DİŞ MACUNU (60 ML)BİBERİYE ÖZLÜ VE TIBBİ NANELI DİŞ MACUNU

Tooth Paste with Rosemary and Mint Flavor

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İŞTİRAKİ SEKAPARK A.Ş. TARAFINDAN ANLAŞMALI ÇİFTÇİLERDEN ALINAN BİBERİYE'DEN SÜPERKRİTİK AKIŞKAN TEKNOLOJİSİ KULLANILARAK DOĞAL, SAF VE YERLİ BİBERİYE ÖZÜTÜ ELDE EDİLMİŞ VE BU ÜRÜNDE KULLANILMIŞTIR.

Sigara, çay-kahve lekeleri ve diş yüzeyindeki sararmaların temizlenmesine yardımcı olur. Diş minesini aşındırmadan, doğal beyazlık sağlar. Gün boyu süren temizlik ve ferahlık hissi verir.

Kullanım Sekli:

Bir miktar macunu fırça üzerine alın. Dairesel hareketler ile nazikçe dişlerinizi fırçalayın. Tercihen her yemekten sonra veya günde en az iki kez veya bir diş hekiminin belirttiği şekilde dişleri iyice fırçalayın. 6 yas ve daha küçük çocuklarda: yutmayı en aza indirgemek amacıyla fırçanın üzerine bezelye büyüklüğünde sürülmelidir. Fırçalama işlemi bittikten sonra bol su ile ağzınızı çalkalayınız.

UYARILAR:

Yutmayınız. Göz ile temasından kaçınınız. Temas halinde bol su ile hemen durulayınız.Çocukların ulasamayacagı yerde saklayınız. Güneş ışığı almayan yerde muhafaza ediniz. Ciddi etki görüldüğünde mutlaka doktorunuza danışınız.

Ingredients (Içindekiler): 

Aqua, Calcium Carbonate, Sorbitol, Glycerin, Hydrated Silica, Cellulose Gum, Aroma, Sodium Laureth Sulfate, Potassium Sorbate, Menthol, Xylitol, Sodium Saccharin, Camellia Sinensis Leaf Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Mentha Piperita Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract.